FOTO MISE: Tipy k fotografování - SVĚT UVNITŘ

Dalo by se říct, že každá fotografie je obrázkem vnitřního světa, pohledu a názoru fotografa na to, co fotografuje. Možná souhlasíte, možná ne. Já bych tomu však rád věřil, protože takový fotograf resp. fotografka tvoří to, co nikdo jiný než oni schopen tvořit není.

Rád bych, abychom šli jako obvykle o krok dál a pokusili se téma SVĚT UVNITŘ vyjádřit nejen naší fotografií, ale fotografií, ze které bude toto téma patrno. A jakkoliv konkrétní, nebo abstraktní cestu zvolíme, svět uvnitř by měl být z fotografie patrný i bez znalosti jejího názvu.

Nejlepší však na tomto tématu je jeho individualita. Má představa je jiná než vaše a vaše jiná, než má, a proto se již teď těším až uvidím vaše fotografie. Zrcadlovka, nebo telefon? Jak je libo. Nezapomeňte však svou vizi dotáhnout do konce vhodnou úpravou; pokud to samozřejmě bude potřeba.

Pro inspiraci koukněte třeba na izraelského fotografa jménem Ronen Goldman, jehož fotografie snů jsou výtečným vyjádřením jeho vnitřního světa. Nenchte se touto představou však omezovat.

Fotografie jako vždy přidávejte na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMuvnitr, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMuvnitr nejpozději do úterý 19. listopadu 2013 do 22:00.