V portrétním studiu fotografky Bambi Cantrell již v zítra na creativeLIVE


Pokud nepočítáme několikatýdenní prosincový rewatch, poslední měsíc roku 2012 byl na creativeLIVE poněkud klidný. Již zítra, v pátek 4. ledna 2013, pro nás ale Craig Swanson a jeho crew mají zbrusu nový kurz s úžasnou portrétní fotografkou, Bambi Cantrell. Tentokrát se podíváme přímo do jejího ateliéru, odkud creativeLIVE bude vysílat a Bambi přednášet kurz s názvem Building a Profitable Portrait Studio.

Vybrat to správné studio nemusí být vůbec snadné ani pro zkušeného fotografa. Mnozí před investicí do vlasního prostoru dokonce doporučují si několik ateliérů prvně pronajmout, aby člověk postupem času zjistil, co mu vyhovuje. Víkend u Bambi Cantrell nám však pomůže mnoho otázek na tuto tématiku zodpovědět a možná někteří z vás i zjistíte, že právě váš dům nabízí prostor pro tvorbu skvělých fotografií.

Celý kurz bude jako obvykle od pátku 4. do neděle 6. ledna 2013 vždy od 18:00 našeho času a já se již teď těším a doufám, že alespoň část stihnu živě. Mimochodem, stavěli jste v nedávné době ateliér? Na co jste si museli dát pozor? Co bylo důležité a co naopak nebylo? Nebo si také pronajímáte profesionální prostory podle potřeby?