FOTO MISE: Tipy k fotografování - NOVÉ ZAČÁTKY

Mnozí z nás využívaji příležitosti počátku nového roku k novým začátkům. Někteří chtějí zhubnout, jiní přestat kouřit a fotografové mnohdy začínají své 365 dní, 52 týdnů a podobné projekty. Osobně nečekám na změnu kalendáře a pokud něco chci, udělám to hned a pokud možno bez výmluv. Například denní fotoprojekt jsem před lety začal v únoru a ukončil po 411 dnech. Přesto mi však současné téma přišlo pro foto misi vhodné, neboť i v době výměny ročního kalendáře je čas na NOVÉ ZAČÁTKY, co myslíte?

Pro tvorbu fotografie navozující počátek něčeho nového bych poradil využít symbolů spojených se vstupem do nového prostředí, jako třeba dveří, oken, silnic nebo řek, ale neomezujte se pouze na ně, neboť některé cesty začínají i koncem. Jako obvykle vítám alternativní pohledy na toto téma a vítám vyznavače non-konformismu.

Své fotografie prosím označte TAGem odclonenoFMzac a přidejte je do naší flickr foto skupiny, a nebo jako obvykle na Google+ do právě vytvořenem Události/Event. Fotíme do příštího týdne do úterý 8.ledna 2013 do 22:00. Přeji kreativního ducha a již teď se těším, až uvidím i vaši perspektivu na Nové začátky.