Fotografování a svícení nalehko učí fotograf Kevin Kubota dnes na creativeLIVE

Dívali jste se minulý týden a dechberoucí foto workshop s fotografem jménem Matthew Jordan Smith? Osobně jsem se snažil každou volnou chvíli věnovat tomuto báječnému člověku a dnes mám pro vás tip na další skvělý kurz o fotografování se skvělým fotografem a možná ještě lepším člověkem, jemuž lidé říkají Kevin Kubota.

Ano je to ten samý Kevin Kubota, kterého jsme měli tu čest přivítat v našem úterním projektu s jednou otázkou a více než stovkou výborných světových fotografů zvaném the best foto "thing" a který kouzlí s Adobe Lightroom aplikací skrz Kubota Image Tools, pomahá lidem, co mu síly stačí a tvoří dechberoucí a často slzy štěstí vyvolávající fotografie. 

Pokud vás alespoň něco z toho zaujalo, či pokud byste se rádi dozvěděli více o tvorbě krásných fotografií s minimálním vybavením, neváhejte a již dnes se podivte na creativeLIVE.com/live, kde v 18:00 našeho času začíná nový workshop Lightweight Location Lighting with Kevin Kubota a který bude pokračovat dva následující dny až do soboty 22. září 2012Jako obvykle v době živého vysílání i v průběhu REWATCH je vše zdarma! ;)