FOTOEXPO s Antonínem Kratochvílem a mnoha dalšími fotografy již brzy!

UPDATE: FOTOEXPO 2013 již 19. října 2013 v La Fabrika v pražských Holešovicích, aktuální info najdete v článku FOTOEXPO 2013; ČESKÝ SVÁTEK FOTOGRAFIE?

Přatelé a kamarádi, bohužel se mi v důsledku náročného minulého týdne nepodařilo připravit nové interview s talentovaným fotografem či fotografkou na dnešní den, a proto se vám moc se vám omlouvám. Protože vás ale nechci nechat odejít s prázdnou, rád bych vás pozval na nadcházející veletrh foto-video techniky a zpracování obrazu v Holešovicích... 

Již po 18. se mnozí z nás sejdou v Praze na Digifóru, které se přejmenvalo na FOTOEXPO, kde se budeme moct, podívat na novou techniku, ale především si poslechnout prezentace skvělých fotografů, zúčastnit se workshopů a potkat se s přáteli a kamarády ze společenských sítí a konečně si přiradit milý úsměv ke jménu na webové stránce. 

Osobně jsem nadšený z přítomnosti Antonína Kratochvíla, jehož fotografie jsem v nedávné době viděl v Leica Gallery ve Školní a dále i Martina Stranky či umělkyně s fotoaprátem jménem Julia Skalozub. Již teď se nemohu dočkat a budu dělat vše, co budu moct, abych se alespoň na jeden den z 2.-3. listopadu 2012 na Výstaviště podíval. 

Na programu se stále ještě pracuje a detaily budou s blížícím se termínem upřesněny. Chtěl jsem vás však na akci upozornit už teď, neboť vaše kalendáře se určitě také rychle naplňují a pátek a sobota patří mezi dny našich týdnů plnících se nejrychleji.

Více informací o FOTOEXPU naleznete na fotoexpo.cz. Chystáte se?

Jinak opět se omlouvám, za absenci jednoho z našich pravidelných rozhovorů, nicméně zítra se na vás těším zde na blogu s novým THE BEST FOTO "THING" článkem, ve středu u FOTO MISE, ve čtvrtek s článkem o focení a příští týden u nového interivew. Moc vám děkuji za pochopení a přeji hezký den.