INTERVIEW: čekají nás změny a fotografové možná najdou nové kamarády...

evoluce-rozhovory-s-fotografy-odcloneno-zmena.png

Po více než sto rozhovorech s fotografy z celého světa, které jsem vám za poslední dva roky každé pondělí bez výjimky přinášel, bych vám dnes s radostí a úsměvem na tváři rád oznámil, že mě to stále ještě neomrzelo. Čeká nás však několik změn...

Nové rozhovory s vámi budu stále sdílet každé pondělí a nadále budou s talentovanými fotografy, můžete mezi nimi časem objevit i jiné kreativní a nadané lidi z různých vizuálně i nevizuálně založených oborů, kteří se s námi rádi podělí o cenné rady a zkušenosti z jejich tvořivostí nabitých světů a od nichž se minimálně jako fotografové budeme určitě mít co naučit.

Kolik změn rozhovory s fotografy čeká, to zatím sám nevím, nicméně se postarám, aby každá z nich byla k lepšímu a aby se neustále naše interview rozvíjela a vyvýjela k lepšímu. Evoluci prý není radno bránit, a tak si dnes z vaším dovolením dělám kreativní pauzu, abych vše náležitě promyslel, připravil a nejlépe příští pondělí a nejpozději za 14 dní vám představil první z řady nových rozhovorů.

Než se s vámi ale pro dnešek rozloučím, rád bych se vám omluvil, že zde tento týden rozhovor s jedním ze skvělých fotografů flickru nenacházíte. Doufám však, že pro mě máte pochopení a nakonec budete mít i radost z nových a vylepšených rozhovorů plných rad, umění a neutuchající inspirace.