WORKSHOP: Business focení od prcků po dospívající děti již tento víkend se Sandy Puc' na cL


Mnoho z nás se v průběhu naší kariéry dostane k fotografování dětí, ať už se jedná o naše ratolesti, nebo uzlíčky radosti našich kamarádů či dokonce klientů. A jak si mnozí z vás vyzkoušeli ve foto misi o dětské perspektivě, focení dětí je skutečná zábava a potěšení. Mě osobně taková událost vždy dovede k uvolnění mého někdy až příliš pečlivého stylu a úžasně se u toho i kreativně uvolním. A právě o tom, ale nejen o tom bude nadcházející víkendový workshop The Business of Tots to Teens se Sandy Puc', která nám poradí nejen jak tvořit skvělé fotografie, ale také jak si počínat po stránce businessu a marketingu. Focení dětí je krásná práce plná radosti, nadšení a objevování nových věci skrz oči neskažené a někdy zbytečnými konstrikcemi omezené mysli.

To je sice hezké, říkáte si, ale co je taková Sandy Puc' zač a proč bychom měli respektovat právě její rady? Sandy je určitě kvalifikovaná, jelikož její neustále rostoucí business se neskládá pouze z focení dětí a interakce s klienty, Sandy se také specializuje právě na učení ostatních fotografů - jak začít, co zlepšit, ... a její fotografie také hovoří za své. Nicméně lepší bude, když se na workshop koukneme a zjistíme, jestli má smysl právě pro nás, že?! :)

No nic, konec řečí a již tento pátek 3., sobotu 4. a neděli 5. srpna 2012 si udělejme vždy od 18:00 hodin našeho času volnou chvíli a posuňme hranice našich znalostí a dovedností se Sandy Puc' na creativeLIVE.com/live. Já se už teď nemohu dočkat!

Mimochodem, fotografujete děti rádi? Fotíte pro přátele či jen pro sebe? Neváhejte a přidejte odkaz a několik slov o vaší tvorbě dole v komentářích!