INTERVIEW: update o nových rozhovorech nejen s a nejen pro fotografy

Přeji vám hezký začátek nového týdne přátelé a kamarádi dobré fotografie i odcloněno.com blogu o fotografování nejen pro fotografy a hned na úvod pro vás mám dobré zprávy: První zbrusu nový rozhovor zde naleznete již příští pondělí!

Snažil jsem se, aby to bylo již dnes, avšak protože bych novou podobu nerad ušil horkou jehlou, rád bych si na to dal o týden víc, neboť časová náročnost takového počinu není malá. Doufám, že pro mě budete mít pochopení a že z nových interview se skvělými fotografy budete mít radost. 

Jak jsem naznačil již minulý týden, zatím uvažuji nad rozšířením rozhovorů kromě fotografů i mezi jiné kreativní lidi, jako jsou grafici, designéří, malíři, sochaři a jiní vizuálně založení umělci. Dále hodlám zakomponovat dvojjazyčnost otázek a odpovědí, abyste mohli číst interview v originále i v českém překladu, o což jste mě již několikrát požádali. I mé otázky projdou face-liftem. A v neposlední řadě bych rád jaksi posunul hranice vnímání toho, co je vnímáno jako slušná fotografie resp. že umělecký snímek nahého člověka není nic, než přirozeným projevem lidskosti, lásky, krásy, radosti a umění...

O dalších změnách vás již budu informovat v průběhu našich rozhovorů, jelikož věřím, že jich časem bude o něco více, než si sám zatím dokážu představit.

Ještě jednou moc děkuji za pochopení a máte-li tip či nápad, jak naše rozhovory vylepšit, případně návrh na otázku pro fotografy, fotografky či jiné umělce, na kterou byste rádi znali odpověď, neváhejte je prosím přidat dole v komentářích a já udělám vše, co budu moct, aby nové rozhovory otevíraly oči, inspirovaly a dělaly radost.