Jak prodávat fotografie již tento víkend zdarma na creativeLIVE

Protože fotografování je relativně drahý koníček, občasný či dokonce pravidelný prodej fotografií může být skvělou příležitostí pro jeho financování. A proto již tento víkend, počínaje zítra v pátek 20.července 2012, bude Tamara Lackey - fotografka svateb a rodinných portrétů ze státu North Carolina, USA, žena s vlastní wikipedia stránkou, kde se mimo jiné dočtete, že se profesionálně věnuje fotografování, publikovala best-seller (The Art of Children's Portrait Photography), učí fotografy na workshopech a přednáškách po celém světě a že najdeme její tvorbu v mnoha časopisech a v archivu vysílání dvou ze tří hlavních televizí v USA - přednášet na téma prodeje fotografií a komunikace s klienty. 

Samozřejmě mnoho fotografů fotí pouze z radosti z tvoření fotografií a nemá zájem o jakékoliv objevování finanční stránky jejich koníčka, avšak i těm bych tří denní workshop s Tamarou doporučil, neb se určitě všichni dozvíme věci aplikovatelné nejen pro prodej fotografií, ale i například komunikace s klienty, ktera je také důležitá a kdo ví, třeba změníte názor. Třebaže jej určitě měnit nemusíte a já respektuji fotografa nehledě na to, jestli se focení přiživuje, živí a nebo ne. :)

Přeji vám hezký víkend a sám už se nemohu dočkat, až se zítra také posadím v 18:00 našeho času k počítači, naladím si creativeLIVE.com/live a budu se společně s vámi vzdělávat na téma Sales, Sales, Sales. The Comprehensive Course v podání milé a talentované Tamary Lackey.