The Ultimate Lightroom Workflow již dnes na creativeLIVE

Mnozí fotografové si často ani neuvědomují, že dobrá úprava fotografií je mnohdy stejně tak důležitá, jako samotné fotografování a někteří zase nemají potřebnou znalost, aby se do takových úprav mohli pustit. A proto dnes, zítra a pozítří se koná The Ultimate Lightroom Workshop na creativeLIVE, kterým nás provede americký fotograf z Arizony Jared Platt, jehož specialitou jsou svatby a portrétní fotografie i profesionální výuka ovládání tohoto povedeného programu.

Jak se říká: "Jedna špatná fotografie často zmaří celé portfolio." a Jared si je takové věci samozřejmě vědom, a tak, i když je úprava fotek důležitá, není pouze jediným aspektem dobrého editování. V dalších dnech se tedy bude kurz soustředit i na vybírání těch lepších snímků a odstraňování těch méně povedených pro konečné vytváření působivého portfolia.

Osobně Lightroom nepoužívám, neb jsem velmi spokojen s Aperture, nicméně minimálně na část o tvorbě portfolií a jejich kritiku se již teď nemůžu dočkat, jelikož v tomto ohledu se mám pořád, co učit.

A co vy, budete se koukat? Workshop začíná vždy v 18:00 našeho času a v době vysílání je samozřejmě zdarma. Nezapomeňte si tedy již dnes v šest večer naladit creativeLIVE.com/live. :)