Soutěž s Centrem FotoŠkoda na Fototipy.cz

 
Věděli jste, že jeden z našich přátel a kamarádů tohoto blogu před několika měsíci založil vlastní web o fotografování s názvem Fototipy.cz? Ano, mluvím o Davidu Nogolovi aka dadajax, jehož jste mohli vidět například v našich foto misích a také se čas od času objevuje v diskuzích pod zdejšími články. Moc si vážím jeho přátelství, za které bych mu rád podelkoval a dnes také upozornil na jeho soutěž s FotoŠkoda pro všechny fotografy.

Včera ráno, když jsem přemýšlel nad dnešním článkem o fotografování na odcloněno.com, jsem si na Google+ všiml zajímavé soutěže s Fototipy pro fotografy s Centrem FotoŠkoda. Po chvíli mi i David mi v emailu prozradil více o získání poukázek na fotoslužby Centra FotoŠkoda (vyvolání filmů, tisk fotografií, fotoknih, focení v ateliéru apod.) v hodnotě 300, 500 a 1000Kč pro první tři umístěné a potenciálně každého z vás. Výhodou je, že ani nemusíte být z Prahy a objednané fotografie vám Škodovi zašlou i poštou do celé ČR. Doufám, že po dohodě i na Slovensko, ale na to se zeptejte raději přímo jich. ;)

A jak že můžete poukázky získat? Za podílení se na psaní článků, objevování nových míst i např. účasti v diskuzích na Fototipy.cz, kde David připravil sofistikovaný systém hodnocení každého autora a dokonce i představil novou fotografickou proměnnou jeho webu tzv. Fototipy Rank. FRank, jak jej David zkracuje, se vám bude po registraci se vzrůstající aktivitou zvyšovat a první tři fotografové s jeho nejvyšší hodnotou získají 1.6.2012, kdy soutěž končí, zmíněné poukázky do fotolabu v centru Prahy.

Líbí se vám tento nápad, rádi byste vyhráli a například věnovali kamarádovi hezký fotoobraz s vaší fotografií? Pak neváhejte a navštivte jeho web, kde se v článku s názvem Soutěž s Fototipy a Centrem FotoŠkoda dozvíte pravidla a tipy, jak vyhrát. :)