Patrick Fraser - THE BEST FOTO "THING"

the-best-foto-thing.png

Doufám, že jste celý včerejší den strávili užíváním si krásného světla, teplého jarního dne a že jste i vytvořili mnoho skvělých snímků nejen do naší současné foto mise. Dnes mám však pro vás další díl - již padesátý první - naší pravidelné rubriky THE BEST FOTO "THING". Každé úterý se ptáme jednoho z nejlepších fotografů a fotografek světa na jednu a jedinou otázku o fotografování: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělal a která z vás učinila lepšího fotografa?". A já jsem, podobně jako vy, po přečtení každé z nich vždy nejen inspirován tvořit, ale i o krok blíže k tomu, abych se stal lepším fotografem. Minulý týden se s námi podělil o jeho odpověď fotograf SCOTT STRAZZANTE a dnes mám to potěšení představit vám dalšího skvělého fotografa jménem Patrick Fraser:

PATRICK FRASER je profesionální fotograf z Anglie s více než 15lety praxe v oboru, který se po úspěšném ukončení studia na Oxford Brookes University a Norwich Art School a práci v Londýně přestěhoval za oceán do Los Angeles, kde se specializuje na tvorbu úžasný portrétních fotografií pro klienty jako GQ, Vanity Fair, Esquire, British Vogue, The Sunday Times Magazine, Billboard, Sony Records a mnoho dalších. O fotografiích dnešního fotografa lidé mluví jako o směsi emocionálních a přirozených portrétů s evropskými i americkými prvky.

A na moji otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělal a která z vás učinila lepšího fotografa?" odpověděl:

Vždy důvěřuji svým instinktům.

Více informací a skvělých fotografií fotografa jménem Patrick Fraser naleznete na patrickfraserphotography.com na tumblr a jeho facebook stránce.


the-best-foto-thing-odcloneno.png

I hope you are having a beautiful day and I would like to thank you that you chose to visit my blog to read the 51st issue of our THE BEST FOTO "THING" project today. Every Tuesday we are asking one of the best photographers in the world the one and only photography question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" And every week I am probably just like you inspired to make more photographs and also one more step closer to being a better photographer. Last week an amazing photographer SCOTT STRAZZANTE shared his great answer with us and today I have another great photographer, his name is Patrick Fraser:

PATRICK FRASER is a professional photographer with more than 15 years of experience in the photography industry who's originaly from England. He studied art there at the Oxford Brookes University and the Norwich Art School and he also worked in London for a while. But after some time he moved to Los Angeles, CA where he's based out of now and where but not only there he makes beautiful portraits for clients such as GQ, Vanity Fair, Esquire, British Vogue, The Sunday Times Magazine, Billboard, Sony Records and many more. Other people speak of his work as a mix of emotional and natural unposed portrait photographs with american as well as european elements.

And his answer to my question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" is:

I always trust my instincts.

For more information about Patrick Fraser and his beautiful photographs please visit patrickfraserphotography.com, his tumblr or facebook page.