Fashion inspirace pro fotografy i filmaře od dua Jarvis&Hyde

Will Hyde a Chase Jarvis se dva roky zpátky dohodli na spolupráci na fashion projektu/experimentu, kdy v přímém přenosu na chasejarvisLIVE vytvoří jakýsi nový umělecký kousek - high speed fashion klip, jenž v sobě bude kombinovat módu a vysokorychlostní snímání scény, což se zatím běžně nevidí. Na pomoc si k práci vzali vysokorychlostní videokamery Phantom Flex a Phantom HD a také tisíce wattů světla a dali se do tvorby.

Rád bych vás dnes na tento záznam tedy upozornil, protože pokud pracujete denně či čas od času na podobných projektech, nebo pokud byste rádi něco podobného zkusili, tento záznam je právě pro vás. Zajímá vás fotografování či filmování módy neváhejte a dívejte se také.

Věřím, že sledování tohoto inspirativního záznamu nebude ztráta času pro žádného kreativního fotografa či filmaře. A třebaže jsem sám přímý přenos nestihl, musím přiznat, že jsem za to rád, jelikož jsem nakonec strávil u tohoto sestříhaného youtube klipu pouze 56 minut místo reálných čtyř hodin s pravděpodobně stejným množstvím informací, rad a inspirace. I když je asi pravda, že by mě i původní 4 hodiny bavily a rád bych je do mého vzdělání investoval.