FOTO MISE: Tipy k fotografování - SVĚT MUŽE

Svět muže se dá podobně jako svět ženy interpretovat tisíci možnými způsoby a přesto nám jich ještě asi pět zbyde. Mojí radou tedy je vybrat si jeden z aspektů můžského života či toho, co vás na mužském světě nejvíce trápí či přitahuje. Nebo se vydejte podobnou cestou, jako já. Vemte do ruky fotoaparát, vyražte do ulic a dívejte se kolem sebe...

Dnešní fotografie pro mě symbolizuje hned několik situací, nicméně dnes bych se rád zaměřil na tu, v níž muž přehnaně pracuje a nakonec končí jinde, než by chtěl... Hovořím o tom za výlohou, nebo před ní? Rozhodněte sami. :)

Osobně využívám pro vyprávění příběhů lidi, jak nejvíce je to možné, avšak i věc, slovo či jiný z aspektů mužského života je vhodnou volbou. Také bych vám rád připomněl, abyste si s fotografováním nedělali starosti, neboť i když vám dýchá klient na záda, vaše fotografie by neměli být ustarané. 

Chtěl jsem vyfotit kulturistu v zajímavé juxtapozici pro tuto foto misi, avšak toho jsem nepotkal a raději jsem si focení užil jinak...

Přeji vám dobré oko a bystrou mysl při fotografování pro současnou foto misi na téma SVĚT MUŽE a již teď se nemohu dočkat vašich snímků na flickru v naší foto skupině pod TAGem odclonenoFMmuzi, kde fotografie již začaly přibývat, a dnes již i na Google+ v právě vytvořené Události/Event. Své snímky můžete tvořit a přidávat až do příštího úterý 11. prosince 2012.