O životě, fotografování a PF 2013

Rok 2012 nám utekl jak voda a já měl tu čest podělit se s Vámi o více než 240 článků s rozhovory s fotografy v pondělních interview, odpověďmi skvělých fotografů na naši otázkou v THE BEST FOTO "THING" projektu, Vašemi fotografiemi ve středečních foto misích, čtvrtečními tipy, informacemi a zamyšleními nad fotografováním a jednou za 14 dní i konstruktivní kritikou.

Je mi ctí pro vás články na odcloněno.com publikovat a nesmírně mě těší i Vaše přízeň, za kterou Vám moc děkuji.

Tento blog o fotografování s názvem odcloněno.com, zaměřený na fotografování z pohledu kreativity, umění, radosti a osobního vyjádření bez starostí s vybavením a bez nekonečných diskuzí nad tím, jaký fotoaparát je zrovna ten nejlepší Vám tedy hodlám s radostí a nadšením nadále přinášet i v roce 2013, do kterého Vám přeji kreativního ducha, potěšení a radost z tvorby i odvahu experimentovat a stát si za svým názorem v podobě Vašich fotografií.

Moudrý člověk mi nedávno poradil:

Nesmysl je vystupovat z plynoucí řeky života a na břehu řešit nějaké nesmysly, neboť podstatou života je život sám. Případný problém vyřešme za pochodu; někdy poběžíme, jindy si odpočineme, ale hlavně si užijme si život, abychom měli čisté svědomí, že jsme skutečně žili.

Neřešme neřešitelné a s láskou v srdci a pokorou na duši se radujme a tvořme nejen v nadcházejícím roce 2013, ale i v dalších letech v životě neomezeném naším kalendářem.