FOTO MISE: Tipy k fotografování - ZIMA, PROSINEC, SNÍH a VÁNOCE

Prosinec je pro mě o sněhu, zimních radovánkách spojených s bruslením, dlouhými odpoledními procházkami s horkou čokoládou, sladkým trdelníkem, čase se skvělými lidmi, jejichž společnosti si nesmírně vážím a s nimiž každá chvíle stojí za vychutnání. To je však pouze jedna z interpretací vánočně-prosinco-sněho-zimního času. Jaká je to vaše?

Pokud vám mohu poradit, doporučuji fotografie plné emocí, citů, radosti, hlubokých myšlenek a jednoduchých a přitom úplných momentů. 

Život, podobně jako skvělá fotografie, je skutečně komplexní a přitom úžasně jednoduchý, kde téměř každý pozitivní detail má své místo a smysl.

Osobně si tento rok zimo-prosinco-sněhovo-vánoční atmosféry užívám, co to dá, a pravděpodobně a podobně jako vy se již teď těším na další fotografie, které v průběhu příštích několika týdnu vytvořím. Ty vaše prosím nezapomeňte opatřit TAGem odclonenoFMzpsv, pokud nahráváte na flickr do naší foto skupiny a v případě, že preferujete Google+, neváhejte a jít dnes také tam, neboť nová Událost/Event je již aktivní a podobně jako současné téma končí příští úterý 25.12.2012.