A Shoot with Sue na creativeLIVE

Před několika lety se fotograf Chase Jarvis na návrh člověka jménem Craig Swanson rozhodl pro živé internetové vysílání svého focení ve studiu pro jednoho ze svých klientů a umožnil tak desítkám tisíc fotografů a fotografek po celém světě náhlednout do jeho světa. Časem se tato událost převtělila v projekt, jenž dnes známe pod názvem creativeLIVE a který Chase a Craig společně rozjeli... 

Na creativeLIVE se, jak mnozí víte, většinou vysílají několikadenní kurzy, kde se vyučuje a odpovídá na otázky lidí z celého světa i několika studentů v přítomném obecenstvu. Příští týden v úterý se však opět na obrazovkách našich monitorů na adrese creativeLIVE.com/live objeví opět něco běžně nevídaného. 

Tentokrát profesionální fotografka z australského Sydney, Sue Bryce, nás pustí do svého studia a místo toho, aby nám vyprávěla, jak co dělá a nedělá, vše nám ukáže prostřednictvím focení s opravdovými klienty na regulérním focení, make-upem počínaje a úpravou a odevzdáním snímků konče.

Když jsem se před lety díval na Chase Jarvise, jak pracuje, nemohl jsem se odtrhnout od svého laptopu, a tak doufám, že najdu ve svém kalendáři čas na tuto potenciálně skvělou událost. A zároveň vám dávám s předstihem vědět, neb taková příležitost není tak častá. Navíc k pozorování druhého není ani tak nutná znalost angličtiny, jako tomu je v případě běžného cLIVE semináře.

Nezapomeňte tedy, že "A Shoot with Sue", fotografkou, která miluje ženy, bude probíhat již v úterý 27.11.2012 od 18:00 do 1:00 hodiny ranní následujícího dne a vše bude k vidění v tuto dobu živě a zdarma!