FOTO MISE: Tipy k fotografování - SVĚT ŽENY

Svět ženy může být krásný, něžný, milý, radostný, umělecký, barvitý, složitě jednoduchý i jednoduše složitý… Ať už skončíme u jakékoliv definice, rád bych se zaměřil na objevování, pozorování a uvědomování si tohoto světa v rámci současného foto-misního tématu zaměřeného, jak název napovídá, na různé perspektivy z pohledu mužů i žen samotných.

Sám jsem v průběhu minulého týdne vyrazil do ulic Prahy s myšlenkou světa žen na mysli a jakmile jsem zahlédl malou holčičku před výlohou klenotnictví na rohu, bylo mi jasné, že musím stisknout spoušť a že jsem objevil něco příhodného.

A jaká je vaše fotografická interpretace SVĚTA ŽENY?

V průběhu fotografování nezapomeňte využít kompozici, perspektivu, hloubku ostrosti, absenci rušivých elementů i volbu post-procesu pro dobrou vyprávěcí schopnost vašich fotografií a pamatujte, že nápad, zajímavost a umělecká stránka fotografie je nad její technickou kvalitou.

Své snímky nezapomeňte přidat na flickr do naší foto skupiny označené TAGem odclonenoFMzeny, nebo na Google+ do právě odstartované Události/Event nejpozději do úterý 27.11.2012. Již teď se nemohu dočkat, až uvidím, co všechno pro nás svět ženy znamená...