O fotografování na creativeLIVE NYC již dnes a v netradičním čase!

Při příležitosti konání konference Photo Plus Expo v New Yorku naši přátelé a kamarádi z creativeLIVE dali hlavy dohromady a ve společnosti téměř celé desítky skvělých fotografů uspořádali dvoudenní workshop s názvem creativeLIVE NYC, prostřednictvím kterého budou učit nás fotografy po celém světě.

Na řadu přijde business, marketing, samotné focení, úprava fotografií a mnoho dalšího a kurz začíná již dnes na creativeLIVE.com/live. Nezapomeňte však, že tento skvělý foto-workshop začíná netradičně již v 16:00 našeho času a každé živé vysílání bude nedlouho po jeho ukončení cca. 12 hodin opakováno. A koho všeho vlasntě v NYC uvidíme a o čem všem uslyšíme?

Sue Bryce, bude hovořit o marketingu, Bob a Dawn Davis o fotografování s bleskem, Corinne Alavekios o focení studentů a tisku fotografií, Jason Groupp o něco více o svícení, Sal Cincotta o prodeji a marketingu, Julieanne Kost bude přednášet Photoshop CS6 for Photographers, Blair Bunting o tom, že expozimetr nemusí být tak nudný, jak si mnozí myslí a Penny De Los Santos o neváhání a vydání se za svým snem bez okolků.

Již teď se nemohu dočkat a pokud nebudu stíhat, pravděpodobně si kurz koupím, jelikož to bude jak malá creativeLIVE TED konference, pouze s delšími přednáškami. Nenechte si dobré věci v životě ujít. ;)