FOTO MISE: Tipy k fotografování - Když vidím rudě...

Když vidím rudě…, jak pravděpodobně víte, představuje téma naší současné foto mise. Co jsem tím měl však na mysli? Hrátky s barvou? Vztek? Politickou situaci v zemi? nebo naopak: Lásku? Radost? Ve skutečnosti všechny uvedené.

Rád bych abyste si vybrali perspektivu vašemu současnému kreativnímu naladění nejbližší, využili vlastní představu nebo je všechny spojili dohromady a chtěl bych vám dát v současné foto misi možnost ventilace a projevení vašich vnitřních pocitů... Protože i o tom by umění mělo být a kam jinam než do foto misí takovou aktivitu na odcloněno.com zařadit, že!?

Trápí vás něco, máte z něčeho radost, někdo vás zaujal a nebo byste rádi něco změnili? Pokuste se vyjádřit obrazem a vytvořte skvělou fotografii. Sám často svůj fotoaparát resp. tvorbu fotografií k takovému účelu využívám, a třebaže někdy zpočátku jenom ventiluji, po několikátem stisknutí spouště mého fotoaparátu, tvořím, alespoň pro mě, zajímavé fotografie.

Současné téma je tedy více volné, tvořivé a fotografie mohou být v barvě i černobílém provedení. Na vaše snímky se těším do úterý 30. října 2012 v naší flickr foto skupině na flickru s TAGem odclonenoFMrude a nebo na Google+, kde jsem pro vás vytvořil nový Event/Událost.