O fotografování svateb s fotografy Zach a Jody Gray tento víkend na creativeLIVE

Téměř každému fotografovi se alespoň jednou za život naskytne příležitost fotografovat svatbu, což je úkol mnohem složitější, než si mnozí dokáží představit. Není však nemožný a časem se s přibývajícími zkušenostmi stává snažším a snazším. Sledování online workshopu není to samé, jako faktické focení svatby, avšak je lepší než jít rovnou fotografovat naslepo, a proto pátek, sobota i neděle nadcházejícího víkendu bude na creativeLIVE patřit fotografování svateb s manželským párem fotografů Zach a Jody Gray.

Zach a Jody Gray jsou manželé a fotografové z města Nashville v americkém státě Tennessee, kde od roku 2009 patří k těm nejlepším z nejlepších svatebních fotografů. Dnes jsou již známí po celé Americe a částečně i v Evropě, jak mezi potenciálními nevěstami, tak i ostatními svatebními fotografy, které ućí o focení svateb na WPPI, Imaging USA či SWPP v Londýně. Jejich tvorba se však neobjevuje pouze v rodinném albu klientů, ale i ve svatebních časopisech.

Věřím, že ze sledování kurzu o fotografování svateb si odneseme znalosti nejen o focení této radostné události, ale také o jiných akcích (křtiny, večírky, ...), protože až na několik odlišností jsou všechny v podstatě stejné. První ze tří dnů online foto workshopu začíná již zítra v pátek 27.ledna 2012 v 18:00 hodin našeho času na creativeLIVE.com/live a kurz je samozřejmě zdarma

P.S. Po skončení každého online živého vysílání creativeLIVE opakuje uplynulý den  pro ostatní fotografy v jiných časových zónách až do začátku dne nového!