FOTOGRAFOVÁNÍ A BUSINESS - creativeLIVE workshop s Tamarou Lackey

Pamatujete si na minulý creativeLIVE workshop s Tamarou Lackey o fotografování dětí, kde popsala velkou bílou tabuli různými detaily businessu fotografování a kterou nakonec kvůli nedostatku času neměla čas probrat? Tak právě tento víkend se Tamara vrací na live stream creativeLIVE, aby jej probrala, vysvětlila a každému fotografu poradila, jak na business. 

Mnoho fotografů nemá problém s uměleckou stránkou fotografování a nejraději by business nechali na druhých, nebo se obchodní stránkou fotografování vůbec nezabývali a focení si nechali pouze jako koníčka, což je naprosto v pořádku. Ale pokud byste rádi začali financovat vašeho koníčka focením, objektivy i těla jsou pěkně drahé, dívejte se na creativeLIVE již tento víkend s Tamarou v pátek a v sobotu vždy od 18:00 našeho času na creativeLIVE.com/live.

A že jste o fotografce dětských a rodinných portrétů se jménem Tamara Lackey ještě neslyšeli? Třebaže jsem o ní již psal v listopadu minulý rok, dlouhá doba uplynula, a tak proč jí nevěnovat několik slov. Tamara Lackey je světem proslulá fotografka ze státu Nothern Carolina, USA jejíž osobnost i tvorba se objevila v časopisech jako Vogue, O – The Oprah Magazine, Professional Photographer Magazine, Rangefinder Magazine, Shutterbug Magazine, Parenting Magazine, Food & Wine etc. i v televizních pořadech The Martha Stewart Show a Extreme Makeover: Home Edition. Kromě fotografování také mluví na mnoha workshopech osobně i online, neustále inovuje a přichází s novými informacemi, a tak její workshop na creativeLIVE bude určitě zase více než skvělý.