Tamar Levine - THE BEST FOTO "THING"

the-best-foto-thing.png

Minulý týden se s námi podělil o svou odpověď na moji otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělal a která z vás učinila lepšího fotografa?" skvělý fotograf DAN WINTERS a dnes mám pro vás, po delší době, opět ženu-fotografku a samozřejmě i její odpověď. Nebudu vás tedy dále napínat - Tamar Levine:

TAMAR LEVINE je mladá a úspěšná fotografka působící v Los Angeles, CA, USA, která se specializuje na fotografování módy - komerčně, pro časopisy i fine art. Její fotografie však nejsou obyčejné a klasické snímky modelek před pozadím nebo někde venku. Fotografka Tamar Levine tvoří módní fotografie, které vypráví příběh a nejsou pouze o oblečení, které na sobě model nebo modelka právě oblékli. Tamar pochází z rodiny umělců, maminka je uměleckou malířkou a tatínek tvořil anvantgardní filmy. Ve 13 letech od něj dostala svůj první fotoaparát a od té doby nepřestala fotografovat a sdílet příběhy s celým světem. Její tvorba se pravidelně objevuje v módních časopisech, v reklamách i na zdech klientů ve formě obrazů. Porotci soutěží jako například PDN, Prix de la Photographie Paris, Smashbox Face Off Gallery Show etc. na její fotografie také nezapomínají.

A na moji otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělala a která z vás učinila lepší fotografku?" odpověděla:

Mojí nejlepší věcí, kterou jsem kdy udělala, abych byla lepší fotografkou, je to, že se nikdy nesrovnávám s ostatními. Neustále se snažím posunout své hranice s každým dalším focením.

Více informací o Tamar Levine a její fotografie naleznete na jejím blogu, twitteru a v neposlední řadě na osobním webu/portfoliu.

 

the-best-foto-thing-odcloneno.png

Last week a wonderful photographer DAN WINTERS shared his answer to my one photography question "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" with us. And today I have another great photographer. It has been a while since we've had a woman photographer here and I am very glad she found some time in her busy schedule and shared her answer/advice with us. And who am I talking about? Tamar Levine:

TAMAR LEVINE is a young and successful photographer based in Los Angeles, CA who specializes in fashion photography both for commercial purposes as well as for fine art. However her photographs are not the usual pictures which are just about the clothes on pretty models outside or in a studio. Photographer Tamar Levine makes narrative fashion photographs which are showing the clothes to people and also engage them in the story she incorporated into the photo. Tamar comes from a family of artists - her mother is a fine artist and her father made avant garde films. When she was about 13 years old her father gave Tamar a film slr and she hasn't stopped making photographs and telling stories to the world since. Her work appears in fashion magazines, ads, on the wall of her fine art clients. Tamar has also been collecting awards for her photography from competitions like PDN, Prix de la Photographie Paris, Smashbox Face Off Gallery Show etc. since 2007.

And her answer to my question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" is:  

My best thing I have ever done to make myself a better photographer is to never compare myself to others. I just push more and more and challenge myself with each and every shoot.

For more information and her photographs visit her portfolio, blog and follow her on twitter.