FOTO MISE: Člověk versus Věc

Třebaže máme tento týden fotek méně, než jsme za fungování foto misí zvyklí a jak jste správně podotkli v hlasování, musím říct, že mám radost, že se nám foto mise opět začínají hezky rozjíždět - tento týden máme více fotek než jsme měli týden minulý. Navíc věřím, že příští týden jich budeme mít ještě víc. A nyní pojďme k dnešní tvorbě na téma člověk versus věc:

Nejvíce hlasů dostal v hlasování v naší flickr skupině Rudolf Vlček, kterého mezi námi po dlouhé době rád vidím, s fotografií která perfektně a věcně vystihuje naše téma. Použité světlo, volba konverze do černobílé, šum, kompozice, ... vše se mi líbí a souhlasím s vaším rozhodnutím, že Rudolfova fotka je velmi zdařilá.

 

Další fotografie, pro kterou jste hlasovali, je fotka fotografa jménem Ondřej Machálek zobrazující ženu s červenými rty. Sice není jednoduše čitelná, ale přesto se mi Ondřejův nápad líbí. Pravděpodobně bych zvolil alternativní kompozici - žena více vpravo a dále její okolí mi přijde poněkud, možná až nepřirozeně, rozostřené, ale koncept dobrý.

 

Další je také Ondřejova fotka, pro kterou jste sice nehlasovali, ale pro kterou hlasuji já. Ořízl bych, přidal vinětu a lehce ztmavil spodní část fotky, ale důvtip, nápad a klik - to je vše Ondřejova práce.

 

Kamila Staše také mile rád vidím mezi námi po prázdninách a jeho fotografii bych ořízl a přidal trochu "barevné atmosféry" ale jinak super zpracování tématu i fotka!

 

Jak jsem řekl v úvodu, mám radost, že nám foto mise opět ožívají, všem děkuji za fotky a těším se na příští týden na mnohem více fotografií, tentokrát na téma OVOCE NAŠEHO ŽIVOTA. Prosím označte své snímky na toto téma TAGem odclonenoFMovoce, abychom je našli. Přeji hezkou středu a vzhůru do focení!

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej zde a nebo do komentářů pod článek. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH

Přidejte se k nám na facebook.com/odcloneno či na twitteru @odcloneno


Budu rád, když využijte také "Twitter" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.