Paul Gero - THE BEST FOTO "THING"

the-best-foto-thing.png

Minulý týden jsem byl schopen podělit se s vámi o skvělý a na informace, fotografie a videa bohatý článek o fashion fotografovi z Velké Británie jménem BRUCE SMITH a dnes, ačkoliv mám pro vás "pouze" video odpověď nemyslím si, že byste byli méně obohaceni odpovědí dnešního fotografa kterým je Paul Gero:

Na tomto místě obvykle představuji každého fotografa, avšak PAUL GERO to dnes zvládl za mě, a proto bych vám rád řekl něco o jeho 365 projektu, jenž najdete na www.onecameraonelensonephotoaday.com. Jak název napovídá, tak po dobu jednoho roku Paul tvořil alespoň jednen snímek denně s jedním objektivem a jedním fotoaparátem. Moc se mi jeho projekt líbí nejen proto, že výsledné fotografie jsou úžasné, ale také proto, že omezil množství proměnných a mohl se tak soustředit více na fotografování v tomto případě s 50mm objektivem. Doporučuji shlédnout tento projekt a také navštívit jeho portfolio na www.paulfgero.com.

A na moji otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělal a která z vás učinila lepšího fotografa?" odpověděl:

the-best-foto-thing-odcloneno.png

 

Last week I was able to share a wonderful and very rich (information, photography and video-wise) post featuring UK fashion photographer BRUCE SMITH. And today even though I have "only" a video response for you I don't think you'll take less "stuff" away from Paul Gero's wonderful answer/advice.

Right here I usually share a paragraph or two about the photographer I am featuring and who was kind enough to share his time and knowledge with us. However PAUL GERO has already done this part for me in the video, which I don't mind of course, so I have more time to tell you about his 365 project which can be found at www.onecameraonelensonephotoaday.com. As the URL suggests Paul has been using one lens and one camera to make at least photo a day. I love his project not only because his photographs are truly amazing but also because the restrictions he chose which gave him more time to think about making photographs in this case with his 50mm lens instead of thinking about what gear he was going to use each day. Be sure to check out his project and also his portfolio at www.paulfgero.com.

And his answer to my question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" is: