WORKSHOP na creativeLIVE: Anatomy of a Photoshoot with Mark Wallace

Již zítra 26. srpna začíná tří denní workshop o komerčním fotografování a bude trvat až do neděle 28. srpna 2011 vždy od 18:00 na creativeLIVE. Mark Wallace je úspěšný fotograf specializující se na komerční focení módy i výuku druhých fotografů jak osobně, tak online. Vidět jste jej mohli třeba ve výukových videích na AdoramaTV. Mezi jeho klienty se řadí Shea Homes, Sekonic, PocketWizard, ProPhoto, Ford Models, NPR a další.
 
 
Z úvodních videí je patrné, že Mark je velmi organizovaný, a tak se dá očekávat, že jeho online kurz bude nejen dobře připravený, ale hlavně plynulý bez zbytečných pauz. O čem ale bude víkendový kurz o fotografování konkrétně? Převážně o focení pro komerční účely, ale také o práci ve studiu. Jak Mark popisuje v následujícím videu, jeho styl výuky bude rozporcovaný tím stylem, že poté, co se dva dny budeme dívat na jednotlivé části focení, tak třetí den se nám to vše spojí. A nejen, že si budeme pamatovat, co učil, ale hlavně pochopíme, proč dělá to, co dělá. Zní to komplikovaně? Věřte, že to bude snadnější, než se zdá. Mark Wallace si s sebou do Seattlu dokonce bere celý tým z svého studia ve Phoenixu v Arizoně.
 
 
A v kolik hodin se v pátek naladit na creativeLIVE.com/live? Každý den (pátek, sobotu i neděli) vždy od 18:00 hodin našeho času. Těšíte se?