FOTO MISE: Samoobsluha

Říkal jsem si, že téma této foto mise je poněkud zvláštní a byl jsem zvědav, s čím přijdete. Musím říct, že jsem vcelku mile potěšen vašimi interpretacemi. Než se ale pustím do dnešního podrobnějšího shrnutí, rád bych se vás zeptal na váš názor: Přemýšlel jsem nad vývojem foto misí, ale také nad jejich podstatou a napadlo mě, že bychom je mohli oprostit od obecné kritiky, když máme každých 14 dní speciální víkendovou rubriku věnovanou tomuto tématu a ve foto misích bychom vždy hlasováním vybrali cca. 5 fotografií, ke kterým bychom se pozitivní kritikou vyjádřili - v komentářích bychom řekli, co se nám na nich líbí. Dnes bych rád tento model vyzkoušel, abyste měli lepší představu.

Dnes hlasování neproběhlo, třebaže jsem vlákno v diskusi založil, a tak je to na mně. :)

Nejvíce se mi z fotografií, které jste přidali do naší flickr skupiny líbila ta Oldřichova. Na první pohled mě upoutala hra s křivkami a perspektivou dále mě zaujaly barvy a fakt, že žena má něco v ruce. Nakonec mé oči zůstali u jejího úsměvu a začal jsem si užívat skvělou atmosféru, kterou jsi Oldřichu zachytil.

 

Pavolova fotografie ze zahrádky mě k sobě přitáhla netradičním pohledem skrz dveře či okno. Není to nudná fotografie a také celkový nápad se mi moc líbí. 

 

Na Ondřejově snímku z obchodu jsem si původně nevšiml bílých lidí na ulici, ale nakonec jsem je zahlédl a rázem se pro mě tato fotka stala zajímavější. Líbí se mi rovnováha mezi interiérem se ženou a exteriérem s bílými kolemjdoucími. 

 

Co tomu říkáte, vyhovuje vám pozitivní kritika nebo byste si raději přečetli co bych na fotkách změnil a případně je upravil, jak jste byli zvyklí doposud? Dejte mi prosím vědět, i když jenom čtete a nepřidáváte fotky. :) Ohledně tématu na příštích 14 dní jsem si původně nevěděl rady, ale pak jsem si říkal, že jsme ještě neměli ČAS, který vybízí ke kreativitě a poskytuje mnoho různých perspektiv a interpretací. Těším se na příště a dejte prosím vědět, jaký formát foto misí byste raději.

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej zde a nebo do komentářů pod článek. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH

Přidejte se k nám na facebook.com/odcloneno či na twitteru @odcloneno


Budu rád, když využijte také "Twitter" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.