Grant Cornett - THE BEST FOTO "THING"

the-best-foto-thing.png

Minulý týden se s námi o svou odpověď na moji otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělala a která z vás učinila lepší fotografku?" podělila výborná fotografka REBECCA DROBIS. Dnes jsem mám pro vás, jako každé úterý, další zlaté zrnko moudrosti zkušeného fotografa se jménem Grant Cornett:

Grant Cornett je profesionální fotograf původem z Texasu, dnes žijící v městské části Brooklyn amerického New York City. Grant Cornett - fotograf s desetiletou praxí v oboru - se specializuje na portréty lidí a fotografování netradičních fotografií jídla k jejichž tvorbě použil jídlo, které mu zbylo z komerčních focení, i co našel ve své kuchyni. Jeho fotografie se objevily v časopisech jako Time, Esquire, Vogue, Vanity Fair, Mens Health, InStyle a mnoha dalších.

A na moji otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělal a která z vás učinila lepšího fotografa?" odpověděl:

To je snadné, dělám co nejvíce chyb, co se dá, abych viděl, co je možné. Když se z toho něco vyvine, opakuji to - nekonečně. Pak jdu dál. A také u sebe vždy nosím fotoaparát.

Navštivte jeho portfolio a také skvělý tumblr blog plný jeho výborných fotografií. 

 

 

the-best-foto-thing-odcloneno.png

Last week a wonderful photographer REBECCA DROBIS shared her answer to my one photo question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" with us. And today I have, like every Tuesday, yet another golden nugget of wisdom from also a wonderful photographer Grant Cornett:

Grant Cornett is a professional photographer born and raised in Texas, now living in Brooklyn in New York City, USA. Grant Cornett is a photographer with ten years of professional experience who specializes in portraiture and unusual food photography for which he used food he colected from the commercial shoots he did as well as from his own kitchen. Grant Cornett's photographs have been published in magazines such as Time, Esquire, Vogue, Vanity Fair, Mens Health, InStyle and many more.

And his answer to my question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" is:

That's an easy one, I make as many mistakes as possible to see what's possible. When then something new comes up from it I repeat it, endlessly, then I move on.  I also always carry a camera.

Visit his portfolio and follow Grant Cornett's amazing tumblr blog full of great works of art.