FOTO MISE: SPORT

Tak se zdá, že 14-denní prázdninový model by mohl fungovat. Asi se všichni shodneme, že fotografie sportu Mikiho Gerlašinského jsou opravdu povedené. což se projevilo i v hlasování na flickru a také tím, že tentokrát nemám, co bych změnil, krom toho, že bych na fotografii s Barborou (balet) rád viděl i její pravou ruku. Pokud však se jedná o člověka s handicapem, pak je mé přání samozřejmě nesmyslné. Miki má velmi dobře zpracované fotografie po stránce kompoziční, barevné a hlavně také jeho načasování je perfektní.

 

Další dvě fotografie jsou od fotografky Terezy Šlancové, kterou mezi námi srdečně vítám. Fotografie psa s míčkem v hubě je naprosto úžasná. Zaujalo mě nejen načasování, ale také smysl pro kompozici a perspektivu. Nejvíce se mi však líbí hra s křivkami stínu balíku a trajektorie skoku. Fotografie skateboardu s dámskou nohou a krásným výhledem na Prahu jsem vybral hlavně díky perspektivě a celkovém konceptu. Příště bych ale nezahrnul vysílač na Žižkově do snímku. Křížové zpracování, si myslím, dodá fotografii na síle, stejně jako čtvercový ořez. Těším se na další fotky, Terezo.

 

Fotografii od Mirky Křivánkové už jsme také dlouho ve flickr poolu neviděli. Moc se mi líbí moment a výraz ve tváři malého fotbalisty. Ořízl bych, protože mě ruší levý horní roh a také bych dodal na barevnosti, což, si myslím, dodá na radostné a energické atmosféře fotografie. Jeho levá ruka je poněkud "zářivější", ale jinak je to moc hezká fotka.

 

Foto mise na téma sport se nám vcelku vydařila, i když více fotografů a fotografií bychom rádi uvítali. Těším se tedy na příště (za 14 dní) na fotografie na téma SAMOOBSLUHA. Zní to složitěji? Nemusí být, navíc máme 14 dní. :)

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej zde a nebo do komentářů pod článek. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH

Přidejte se k nám na facebook.com/odcloneno či na twitteru @odcloneno


Budu rád, když využijte také "Twitter" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.