FOTO MISE: HAZARD

Kateřino alias Cathushko, moc děkuji za super fotografii, kterou jsi vytvořila a přidala do naší flickr foto skupiny. Musím říct, že se mi moc líbí tvůj nápad použít podlahu bosou nohu resp. prsty a připínáčky. Osobně bych fotku lehce ořízl a možná i přidal lehký barevný nádech, ale v obou případech je spíš jen moje osobní preference.

Zpočátku jsem si nebyl jistý, jestli se mi líbí pozice ukazováčku před palcem, ale nakonec jsem se rozhodl, že ano a že to fotce přidává na intenzitě a nejistotě, kterou hazard člověku přináší.

Parádní práce, nápad a moc ti Katko děkuji (i když veřím, že hlavně pro tebe to byla zábava při tvoření). :)

 

A co vy ostatní, seděli jste za volantem ve Vídni v koloně při cestě na dovolenou a nebyl čas na focení? Nic se neděje, téma prodlužuji na příští týden a také budu tvořit. Takže na příští středu (resp. do úterního odpoledne) fotíme:  HAZARD. Těším se na vaše interpretace a nezapomeňte prosím na FLICKR TAG odclonenofmhazard

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej zde a nebo do komentářů pod článek. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH

Přidejte se k nám na facebook.com/odcloneno či na twitteru @odcloneno


Budu rád, když využijte také "Twitter" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.