Jak fotografovat ohňostroj na creativeLIVE s @cornicello

V USA se blíží "4th July" neboli 4. červenec, kdy se ve Státech oslavuje Independence Day (Den nezávislosti), se kterým, jak víte, jsou spojeny oslavy plné ohňostrojů a barbeque, což je také nejlepší doba na jejich fotografování pro tamější fotografy. U nás sice nic takového nemáme, ale to neznamená, že se nemůžeme mnohému naučit a použít nabyté vědomosti na konci roku při silvestrovských oslavách. Fotograf John Cornicello, kterého jste mohli vidět, jak asistoval fotografům: Jeremy Cowart, Bambi Cantrell, Zack Arias a dalším, bude dnes od 19:00 našeho času učit jednodenní workshop: Photographing Fireworks with John Cornicello na creativeLIVE.com/live.

V této části obvykle fotografa, který bude učit workshop na creativeLIVE představuji, ale protože tu máme skvělé interview s Johnem na odcloněno.com a mnozí z vás jej znáte, tak ty z vás, kteří jej jeŠtě nečetli, odkáži vás raději tam, poněvadž stojí za přečtení, třebaže je velmi rozsáhlé.

 

Těšíte se na workshop? Sám jsem zvědaví, jak to technicky vyřeší s ohňostrojem - budou venku před studiem? Nebo na střeše? Rád se nechám překvapit. :)