35mmCZ PROJEKT: Začínáme s projekty!

Dnešní čtvrteční článek zde na odcloněno.com publikuji o trochu déle, než obvykle, ale z dobrého důvodu. Poslední týden a dnes ráno jsem jsem strávil jednáním s potenciálním sponzorem našeho projektu a vypadá to, že bychom od něj mohli dostat několik filmů pro náš nový projekt na podporu fotografování na film, který bude probíhat ve fyzickém světě a jehož výsledky budou vystaveny minimálně v galeriích na odcloněno.com.

Rád bych začal z již zmíněnými dvojexpozicemi, které představují nafocení filmu dvakrát dvěma fotografy na různých místech. Film si buď můžete předat osobně a poznat někoho nového a nebo jej poslat poštou komukoliv v ČR, na Slovenku a jinde v zahraničí a mít tak fotografie bohaté na variaci míst a lidí. Nevíte jak dělat dvojexpozice? Nevadí, vše zanedlouho vysvětlím. Teď ale potřebuji, abyste mi na speciální adresu našeho projektu: 35mmCZPROJEKT@odcloneno.com zaslali email s vaším jménem a příjmením a větou, že máte zájem zůčastnit se dvojexpozic a odkud jste (město a země). Detaily projektu zde upřesním příští týden - podle toho, kolik vás bude.

Také bych nezávisle na dvojexpozicích rád uspořádal první ze série 35mmCZ FOTO PROCHÁZEK po Praze a v případě zájmu i po Brně v druhé polovině července, kdy bychom se sešli ráno či odpoledne (to se ještě domluvíme) a procházeli bychom se, povídali si o fotografování a fotografovali na film. Na výše zmíněný email mi také prosím napište, pokud byste měli zájem se v Praze nebo v Brně sejít a který den a jestli odpoledne nebo dopoledne by se vám to hodilo v intervalu od 18. do 31. července 2011 a nezapomeňte, prosím, uvést Praha nebo Brno (nebo obojí). :) Fotografie opět necháme vyvolat a nejlepší snímky zde vystavíme v galeriích připravené pro tento projekt. 

Těším se na vaše emaily na: 35mmCZPROJEKT@odcloneno.com 

P.S. Případné dotazy rád zodpovím dole v komentářích. A ještě jedna věc: na 35mmCZ FOTO PROCHÁZCE rádi přivítáme i fotografy s 120 filmem. :)