FOTO DÍLNA: Konec, konečná

Krásné páteční ráno vám přeji. Dnešní díl naší odcloněno FOTO DÍLNY zaznamenal zajímavý posun a na první pohled se zdá, že tato rubrika postupně nabývá stejného významu jaký má dnešní téma KONEC, KONEČNÁ. Jinými slovy: po vyhledání TAGu ODCLONENO-FOTO-DILNA na flickru jsem nenašel nové fotografie a nemáme tedy na dnešní téma jedinou fotografii. No nic, nebudu zbytečně zoufat a předtím, než tuto ohroženou rubriku pošlu do věčných lovišť, rád bych jí dal i díky Honzovi (Johnnym26) ještě jednu šanci, jehož nedávný komentář:

Mám jeden návrh k fotodílně - co na dva letní prázdninové měsíce vyhlásit třeba dvě témata, abychom si mohli (buď) vybrat, co je nám bližší a to pořádně zpracovat nebo vzhledem k dostatku času zpracovat obě témata? Hlavní mojí myšlenkou je zkrátka využít toho, že většina z nás bude mít více času (prázdniny, dovolené) a tím pádem i větší možnost a chuť tvořit. A bylo by fajn, abychom i v rámci Odcloněno tento potenciál „odchytli a využili“.

mě inspiroval k následujícímu:

Během prvních tří týdnů tohoto měsíce (do pátku 24.června) bychom zde pod článkem v sekci s komentáři mohli navrhnout a vybrat tři různá témata, která bychom potom zadali na celé dva měsíce velkých prázdnin, na červen tedy nebude téma, a v zaří bychom ta tři témata shrnuli, jak jsme zvyklí.

Každý může navrhnout maximálně tři témata a vaše návrhy se mohou samozřejmě shodovat s někým jiným, když se vám jeho/její návrh bude líbit. Stejně tak můžou být vaše návrhy odlišné. A poslední týden v červnu zde v pátek ráno "vyvěsím" nejčastěji zmíněná témata. Jestli jich bude hodně, vybereme tři nejlepší a pokud ne, tak se zařídíme jinak. :)

Co myslíte, líbí se vám toto řešení? Přidejte svá témata a připravme se na prázdninové focení!

Těším se na vaše témata a postupem času také přidám tři své návrhy. A abyste nemuseli stále kontrolovat, jestli je tu nějaký nový vývoj, jednou či dvakrát za týden, tweetnu na twitteru @odcloneno a budu vás informovat.