odcloněno.net - denní dávka kreativní inspirace

 

Po přečtení si vašich pozitivních reakcí na Lubošův nápad jsem nezahalél, obětoval můj čas vyhrazený k relaxaci a vytvořil nový tumblr blog doplňující odcloněno.com. Jedná se o jeho o rok mladší sestru jménem odcloněno.net, kde bude soustředěna veškerá inspirace odcházející na @odcloneno. Budete si tedy moc prohlížet nejen moje "inspirativní tweety" na twitteru v reálném čase, ale také pohodlně na odcloněno.net, které vám poskytne i archiv, možnost zobrazení náhodného článku, RSS feed a mnoho navíc.

Mnoho navíc? Přesně tak! odcloněno.net má nahoře "Submit" tlačítko, na které když kliknete, otevře se vám stránka s možností přidat vaše fotografie, odkazy na inspirativní obsah na internetu, citáty o fotografování, videa apod. a inspirovat tak vaše kreativní kolegy jak svou tvorbou, tak uměním, které jste nalezli na internetu. Přidávané fotografie musí být vaše a každá přidaná fotografie nemusí být publikována. Rád bych touto formou poskytl více kvalitního obsahu a vám o něco více "místa na slunci". :)

Zatím je blog prázdný, ale od dnešního dopoledne tam začnou přibývat odkazy alespoň 2krát denně a doufám, že i vaše fotky, odkazy, ...

Máte si tedy "unfollow" @odcloneno na twitteru? To je samozřejmě na vás, ale tento blog bude pouze o akumulaci inspirace, kdežto komunikace s vámi, upozornění na nové odcloněno.com články a aktuality na odcloněno.net (blogu plném inspirace) nebudou. Twitter účet @odcloneno bude mít samozřejmě stále význam jako doposud, navíc vás bude upozorňovat i na odcloněno.net inspiraci.

Doufám, že se vám bude odcloněno.net líbit a přeji hezký den.