TWITTER: @odcloneno twitter inspirace i na tumblr? Prosím o feedback.

Před několika týdny mě Luboš @banterCZ na twitteru požádal, jestli bych mohl vytvořit další blog na tumblr.com, na kterém bych s vámi sdílel odkazy na inspirativní galerie fotografii, portfolia fotografů, ... jak znáte z médo twitteru na @odcloneno. Luboš říkal, že mu často inspirativní odkazy uniknou, a tak by byl rád, kdyby byly akumulované na nějakém blogu třeba tumblr.com, který se pro to hodí a který by si mohl přidat do své RSS čtečky, aby mu žádný odkaz na fotky, umělecké malby a jiné druhy inspirace již neunikl. Abych byl upřímný, tak mi to zpočátku přišlo až moc náročné a nechtělo se mi do toho. Avšak Luboš vytrval a dnes se mi o tom opět zmínil. 

Znova jsem se tedy na jeho návrhem zamyslel a třebaže jsem času neměl nazbyt, začal jsem si s jeho nápadem v mé mysli pohrávat. Po dnešním odpoledni občasného přemýšlení si myslím, že jeho nápad by nemusel být k zahození a možná by mohl být prospěšný nejen pro Luboše, ale pro nás pro všechny, protože tumblr blog nabízí přidávání odkazů, fotografií, článků, hudby, ... a navíc má tzv. SUBMIT tlačítko, díky kterému můžete přidávat i vy vaše fotografie, které, bych mohl publikovat s odkazem na vaše portfólia a dát vám více "času na slunci" resp. na mém twitteru.

A každý z těchto příspěvků, můj či váš, by byl automaticky publikován na twitter. Tolik by se toho tedy pro vás nezměnilo. Teda až na to, že byste museli kliknout pouze jednou navíc. Plus tumblr je moc hezky přizpůsoben prohlížení na mobilních telefonech typu iPhone i klasickému počítači. Lubošův nápad by tedy po realizaci mohl vést k ještě bohatšímu obsahu mého twitteru @odcloneno, k němuž byste se mohli vždy snadno vrátit popř. přidat si jej do vaší RSS. Samozřejmě odkazy na články na odcloněno.com a mé @replies resp. diskuze z twitteru bych tam nepřidával.

MĚLI BYSTE O NĚCO TAKOVÉHO ZÁJEM?

Napište mi prosím na twitteru nebo nebo raději zde do komentářů ANO (v případě zájmu), nebo NE (v případě nezájmu). Věřím, že by to mohla být změna k lepšímu (obsahu, prohlížení i archivu), ale rád vezmu při konečném rozhodování váš názor v uvážení a těším se na něj v sekci s komentáři. :)