Fotografování jídla s Penny De Los Santos na creativeLIVE

Již tento víkend 13.-15. května 2011 vždy od 19:00 našeho času bude Penny De Los Santos učit online workshop o focení jídla. Penny je fotografka - žurnalistka se zkušenostmi jako fotografování pro National Geographic, Saveur, Martha Stuart Living a řadou ocenění za její fotografie. Penny fotografuje nejen jídlo, ale také kulturu a lidi, jenž se kolem jídla, které, jak říká Penny, nás všechny spojuje. A to je pro mě o důvod více, proč již tento víkend creativeLIVE sledovat. Věřím, že se mnohému naučím a vy třeba také.
 
Kurz bude samozřejmě jako obvykle zdarma pro sledování živě a za poplatek kdykoliv jindy. Víkendové večery jsou pro vás časem, který trávíte s rodinou? Nezoufejte, po skončení živého vysílání je REWATCH celého dne a pak ještě jednou - do začátku nového živého vysílání. :)
 
Kde se dívat? creativelive.com/live
 
P.S. Pro ty, pro které jsou tyto kurzy bohužel nedostupné např. kvůli angličtině a tento článek je pro vás ne moc významný, jsem připravil (ale i pro ostatní) další článek, který publikuji během dnešního dopoledne. :)