Základy pracujícího fotografa učí Zack Arias na creativeLIVE online již tento víkend

Po včerejším skvělém LIVE přenosu z garáže fotografa Chase Jarvise, kde jsme mohli vidět mistra v akci, následuje již tento víkend (29.-30. dubna a 1.května 2011) další živě vysílaný workshop. Tentokrát Zack Arias bude tři dny učit základy pracujícího fotografa (Foundations of a Working Photographer). Chcete-li se tedy dozvědět více o praktikách profesionálního fotografa, přidejte se k tisícům dalších fotografů a již tento pátek si v 19:00 nalaďte creativelive.com/live.

 

A kdo je Zack Arias?

Zack začal fotografovat dvakrát. Poprvé se dostal jako freelance fotograf do dluhů, což vedlo k rozpadu jeho rodiny, odložení fotoaparátu a práce mimo obor. Když se v roce 2003 rozhodl znovu fotografování zkusit, vydal se na jinou "cestu ke slávě". Pořídil si to nejnutnější a fotil, fotil a fotil. Dnes je jedním z uznávaných fotografů v USA. Fotografuje hlavně hudební kapely a muzikanty, pořádá workshopy jak v Americe tak v UK o focení s jedním světlem, vydal DVD obsahující tento kurz (doporučuji), ne nadarmo je nazýván Zack "OneLIGHT" Arias. Na creativeLIVE se objevuje již podruhé. Minulý rok byl jeho workshop o světle a fotografování ve studiu. Na závěr dokonce fotil modelku ve velkém akváriu s vodou a vystřílenými nábojnicemi většího kalibru na jeho dně. Tentokrát, jak naznačuje ve svém videu, bude mluvit o business stránce focení, praktikách pracujícího fotografa a jistě cestě nevedoucí k zadlužení. Zack je znám tím, že s trochou dělá zázraky.

Pokud jste o fotografu z Atlanty do dnešního dne neslyšeli, pravděpodobně jste ani neviděli jeho krátký film, který sám vytvořil pro článek na blogu Scotta Kelbyho, který jej proslavil ve sféře internetu a v komunitě fotografů po celém světě:

 

Já osobně se už teď nemůžu dočkat a doufám, že i přes všechnu práci, která mě tento víkend čeká, budu schopen se dívat a vnímat jeho rady.

Dívali jste se na chasejarvisLIVE včera? Líbilo se? Budete se dívat tento víkend na creativeLIVE?