Rozhovor na chasejarvisLIVE s art directorem jménem Jason Sutherland

Říkal jsem si, že by mohlo být fajn ještě dnes, kromě Holga a Lomografie článku, bez odkladu přidat další "článek" resp. nový originální videozáznam chasejarvisLIVE epizody - rozhovoru fotografa Chase Jarvise a art directora Jasona Sutherlanda, se kterým Chase pravidelně pracuje. V interview se mimo jiné baví o spolupráci více kreativních lidí, což není vždy snadné. Osobně mě nejvíce zaujalo, když Jason zmínil, že fotograf i art director můžou mít jiný názor a pohled na konečné řešení projektu, avšak podstatné je se shodnout (samozřejmě), nicméně podstatné je jenom tak neodmítat cizí nápady, ale hlavně přijít s vlastním a protože máme k dispozici digitální techniku, je snadné nápad rychle demonstrovat.

Dále mě zaujala odpověď na otázku: proč najímáte zrovna Chase Jarvis Inc.? Protože Chase je schopný splnit, co má i v extrémních podmínkách, ale také vždy dokáže přidat něco navíc, co samotného klienta ani nenapado - mimo jeho vize, tak také v tomto případě malé RC helikoptéry s kamerami.

Pro mnoho dalších skvělých tipů (iPhone fotky, inspirace, ...) pokračujte k videu nahoře - pokud jste jej už neviděli. :)