FOTO DÍLNA: nové téma = CHAOS

Mám to potěšení vám oznámit, že zde na odcloněno.com dnešním dnem otevíráme naši vlastní (zatím pouze virtuální) FOTO DÍLNU. Pokud se účastníte středečních foto misí a čtete každý týden souhrn zde na blogu, je vám zřejmě jasné o co půjde. Ano přesně tak, vždy první pátek v měsíci zde oznámím téma, které si zaslouží více než týden na interpretaci a vytvoření fotografie, kterou bude třeba přidat do naší odcloněno flickr skupiny a označit ji TAGem ODCLONENO-FOTO-DILNA, abych ji mohl najít, do středy (do 23:59) před prvním pátkem v měsíci. Ve zmíněný pátek vždy vyberu 5 fotografií, napíšu vám můj názor resp. radu, jak jste zvyklí z foto mise, a bude skvělé, když se i vy (zúčastnění) i ostatní nezúčastnění přidáte s názory pod článkem v komentářích. Pokud se to tento měsíc osvěčí a bude vám to vyhovovat, stane se foto dílna pravidelnou měsíční aktivitou. 

Jak se bude fotografická dílna lišit od foto misí? 

Foto misí máme 52 ročně, foto dílen bude 12. Téma na foto misi bude jednodušší na interpretaci, foto dílna bude budit více k zamyšlení a abyste si mohli s tvorbou opravdu vyhrát a mít dostatek času na plánování, realizaci a postprodukci zvolil jsem měsíční interval.

 

Těším se tedy na vaše fotografie na téma CHAOS, věřím, že bude foto dílna prospěšná pro každého fotografa - začínajícího či pokročilého. A doufám, že se vám to bude líbit. :)