Bambi Cantrell - "Posing and Lighting" workshop o fotografování na creativeLIVE

Uplynulo pouze 14 dní a creativeLIVE pro nás fotografy připravilo další skvělý workshop se světem proslulou Bambi Cantrell o světle a pózách. Bambi se řadí mezi ty nejlepší fotografy zabývající se fotografováním svateb a portrétů. Mnohým z vás jistě není neznámá a třeba jste i navštívili její kurz o fotografování v listopadu 2010 v Praze. Avšak pokud o Bambi Cantrell čtete dnes poprvé, dovolte mi, abych vám ji krátce představil.

Bambi Cantrell působí převážně ve městě San Francisco (USA), kde fotografuje už více 25 let. Avšak k tomuto městu není "přikována", a protože pro ni hranice měst a států nepředstavují překážky, fotografuje svatby a učí fotografy po celém světě. Bambi za svou dosavadní kariéru získala řadu ocenění, např. "Zlaté oko" (2008), "TOP 10 svatební fotograf na světě" (2007), "Microsoft Icon of Imaging" (2006) a mnoho dalších. Když se jí dotázali na tajemství jejího úspěchhu, odpověděla: "I just love people, and believe truly great photographs are a reflection of who the client is, not who I want them to be." (Miluji lidi a věřím, že opravdu skvělé fotografie jsou odrazem toho, kým klient je a ne toho, kým chci, aby byl.) K tomu se těžko něco dodává, že?! :)

Její workshop na creativeLIVE bude probíhat přes víkend 18-20. března 2011 vždy od 18:00 do cca. 2:00 následujícího dne našeho středoevropského času. Kurz je opět zdarma LIVE ve zmíněnou dobu a za poplatek kdykoliv jindy. Věřím, že to bude opět stát za to a třebaže je v angličtině a někteří z vás anglicky nerozumí, myslím si, že praktickým ukázkám budeme rozumět všichni.

Nedávno jsem našel toto video, které se přímo netýká zmíněného kurzu o fotografování, ale určitě vás pobaví a řekne vám o fotografce Bambi Cantrell více, než se dá vyjádřit slovy (angličtina pro porozumění není nutná).