Otevřený dopis a PF 2012

Milí přátelé,

rok 2011 bude za nedlouho historií, a tak bych se nad ním rád na chvilku pozastavil a také Vám mile poděkoval za neutuchající přízeň a podporu tohoto českého blogu o fotografování, jenž jak víte není zaměřen na vybavení, ale na lásku k fotografování. Vaše emaily, tweety, komentáře, fotografie i čas, který věnujete čtení zdejších článků o fotografování mě neustále inspirují a dávají mi sílu jít dál. A že jich nebylo málo.

K pondělním rozhovorům s talentovanými fotografy, středečním foto misím a čtvrtečním tipům o fotografování nám přibyl úterní THE BEST FOTO "THING" projekt a koustruktivní kritika fotografií, která je každou druhou sobotu. Značnou část roku jsme pořádali i foto dílnu, která byla pohlcena foto misemi a které se nepřestávají vyvíjet a věřím, že v příštím roce nadále porostou. Také nám v teď již uplynulém roce 2011 přibyl zcela nový odcloněno.net blog plný kreativní inspirace nejen pro fotografy, kde se každý den mnozí nechávají inspirovat třemi inspirativními mini-články, k nimž sami často přispějí. 

Jak si asi umíte představit spotřebu času mají tyto aktivity značnou, nicméně, když vidím Vaši pozitivní odezvu, rád jej do toho věnuji. Bez Vás by to totiž nemělo smysl, a tak ještě jednou děkuji a těším se na rok 2012, na který mám pro Vás již připravené další zajímavé aktivity týkající se fotografování.

Zdraví, štěstí, lásku, tuny inspirace a radost ze života přeje,

Michal Fanta

P.S. Minulý rok jsem publikoval tipy pro fotografování ohňostrojů, a tak, pokud se chytáte o půlnoci fotografovat, na ně koukněte. ;)