FOTO DÍLNA: čistota

První pátek v měsíci se nám opět objevil v kalendáři, a tak je čas na souhrn uplynulé foto dílny a zadání nového tématu na další měsíc - do prvního pátku v listopadu. Téma uplynulého měsíce byla čistota a nejlépe ze všech to zvládla fotografka Petra alias @ranniptace na twitteru resp. byla jediná.

Tvoje interpretace se mi Petro moc líbí, možná bych do snímku nezahrnul roh stolu či židle na spodní straně fotografie, abych divákovy oči vedl přímo k hlavnímu subjektu. Jinak ale světlo, hloubka ostrosti, ostření, načasování i pozice kočky se mi líbí. Měla jsi parádní nápad a já si vážím toho, že jsi věnovala čas naší foto dílně a svojí fotografií s perfektní interpretací tématu ČISTOTA přispěla. 

A co vy ostatní, nebyl čas, chuť, nálada? Chápu, že každému se to vždy nehodí, a tak to nebudeme dál pitvat. Těším se však na vás všechny příště s tématem: RADOST přidejte prosím TAG k fotkám na flickru: odclonenoFDradost). Samozřejmě se nemusí jednat o fotografii lidí, ale může. :) 

Fotografie do FOTO DÍLNY přidejte prosím nejpozději do čtvrtka 3.11., abych je v pátek 4.listopadu 2011 mohl zde publikovat.