ONLINE FOTO WORKSHOP: David Nightingale (@chromasia) na @creativeLIVE

Po nedlouhé době, co jsme se dívali na Tamaru Lackey, jak vysvětluje fotografům po celém světě zásady businessu, které by měl znát každý fotograf - co si chce focením alespoň přividělat - přišel další skvělý víkend na creativeLIVE. Tentokrát David Nightingale - profesionální fotograf z Anglie, kterého také můžete znát také pod názvem Chromasia a o němž jsem již psal dříve ve zdrojích foto vzdělání, bude přednášet na téma Dramatická post-produkce.

Avšak jeho workshop nebude pouze o upravách fotografií ve Photoshopu. V krátké konverzaci na twitteru mi tento týden David prozradil, že jeho kurz bude zaměřen hlavně na kreativní proces, na nějž, jak jsme se shodli, mnoho fotografů zapomíná. Úprava ve Photoshopu samozřejmě nebude chybět, ale přibližně dva dny by prý měly být zaměřeny na kreativní fotografování a tvorbu fotografií.

creativeLIVE kurzy samozřejmě probíhají v Angličtině, zdarma a online po celý víkend (pátek, sobota i neděle) vždy od 18:00 hodin našeho času na creativeLIVE.com/live. Každý den je vždy po skončení živého přenosu vysílán opět v záznamu, takže pokud víkendový večer máte vyhrazen pro rodinu, přivstaňte si ráno. :)

Těšíte se? Budete si také v nadcházejícím víkendu doplňovat své foto vzdělání?