FOTO MISE: Změna je život

Další skvělý týden uplynul a několik z vás opět vzalo do ruky svůj aparát a šli jste fotografovat, upravovat vytvořené fotografie a nakonec jste je přidali do naší flickr foto skupiny, čehož (jak víte) si moc vážím nejen proto, že mám dnes o čem psát. Hlavně mi jde o to, že čím dál více lidí fotografuje. Téma bylo "Změna je život" a sám jsem byl mile překvapen, na jaké různé interpretace jste přišli.

Nejvíce mě zaujala fotografie od Kamila Staše, který perfektně reagoval na situaci a stav našich "oblíbených" Českých Drah. Jeho fotografie: "České Dráhy... ZMĚNA JE ŽIVOT! Nebojte se vylepšit své služby." - alespoň to je moje interpretace tohoto snímku. Fotogafii bych upravil trochu jinak, než Kamil, abych zvýraznil zastaralost zobrazeného vagónu ČD. Jinak se mi moc líbí kompozice a využití různých vizuálních elementů pro vytvoření zajímavého vzhledu.

 

S dalším skvělým nápadem a výbornou interpretací tématu "Změna je život" přišel Luboš Račanský, který využil nejen změny, ale i života, jež se v jeho triptychu objevují. Nemůžu říct, že jsem velkým fanouškem rámečků, ale tyto nejsou tak špatné. :) Fotky projasnil a první dva snímky jsou takové klasické, avšak nápad se mi moc líbí.

 

Fotografie od fotografa jménem Radek Herr, ukazuje moc hezké podzimní barvy, jsem rád, že se alespoň někdo pustil do barev. :) Fotku bych rád ořízl, projasnil a při fotografování bych se ze záběru pokusil vynechat zavlažovací hadici. Jinak parádní fotografie Radku, děkuji za ni.

 

sBety, rád tě tu mezi námi vidím, tvá fotografie se mi také moc líbí - Čekání na změnu - je perfektní interpretací, třebaže nám připomíná smutnější dobu v naší historii. Tvé zpracování bych však rád poupravil ořezem, kontrastem a vinětou. To jsou ale detaily. Děkuji!

 

Jsem moc rád, za každou fotografii, kterou jste do naší foto skupiny přidali, ale hlavně mě těší, že jste vyšli do světa a fotografovali. Čím více fotografujeme, tím více příležitostí ke zlepšení a vytvoření skvělých fotografií, že?! A jakým směrem se budeme ubírat v dalším týdnu? NAŠE SPOLEČNOST s flickr TAGem odclonenoFMspolecnost. Těším se na příště!

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej zde a nebo do komentářů pod článek. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH

Přidejte se k nám na facebook.com/odcloneno či na twitteru @odcloneno


Budu rád, když využijte také "Twitter", "+1" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.