Kurz o fotografování svateb - Jasmine Star na creativeLIVE

Sledovali jste minulý týden pětidenní kurz o fotografování s Jasmine Star na creativeLIVE? Mně se povedlo shlédnout všechno včetně "před-kurzového" interview ve studiu u Chase Jarvise. Vcelku mě překvapilo, že jsem vydržel celou noc a díval se až do 6:00 hodin ráno v den samotné svatby v továrně na čokoládu Theo v Seattlu.

Původně jsem chtěl vytvořit článek shrnující obsah celého kurzu. Nicméně poté, co jsem viděl ty pytle pod očima, úsilí a neustále dobrou náladu všech zúčastněných, rozhodl jsem se zakoupit si záznam dostupný online a podpořit tak creativeLIVE. Každé zakoupení jejich kurzů zvyšuje pravděpodobnost dalšího skvělého kurzu. I vám, milí čtenáři, chci poradit to samé, pokud jste již tak sami neučinili.

Ale abyste neodešli úplně s prázdnou vybral jsem 4 z mnoha citátů, které na kurzu zazněly a které mně osobně oslovily.

"Keep it Real"

~ na nic si nehraj, buď takový, jaký seš. Ať tě mají lidi rádi nebo neradi proto, kdo jsi a ne proto, kdo nejsi, ale na co si hraješ.

"Shoot with your three words in mind"

~ když fotíš, měj na mysli tři slova reprezentující tvůj styl fotografování

"Attract or Repel"

~ v životě se setkáš s lidmi, co tě budou mít rádi, můžeš se setkat i s lidmi, co tě mít rádi nebudou, to je OK, říká Jasmine. Podstatné ale je, aby vůči tobě lidi nebyli lhostejní.

"Let your website be your handshake, and your blog your voice" ~  no more comment! :)

BTW. Sledovali jste Jasmine živě na creativeLIVE?