Fotografování dětských portrétů aneb Tamara Lackey na CreativeLIVE

Jste teď taky tak nadšeni, jako jsem byl já, když jsem před nedávnem zjistil, že Tamara Lackey bude příští týden v pátek, v sobotu a v neděli ve spolupráci s CreativeLIVE učit a živě přenášet přes internetové trubky svůj workshop o fotografování dětí?

Osobně mám CreativeLIVE projekt moc rád, sleduji jej už od té doby, co Chase Jarvis živě z hotelové chodby oznámil spuštění této virtuální školy se špičkovým vzděláním. Způsob financování si můžeme vybrat - buď zaplatit časem a koukat se živě, když vysílají a nebo zaplatit penězi a koukat se, kdy se nám to hodí. Pokud to jde, tak dělám nejraději obojí, poněvadž živé sledování má své výhody (např. v pokládání dotazů přes twitter) a zakoupení si záznamu workshopu o fotografování podporuje tento projekt a v podstatě zaručuje další workshop.

A kdo že je vlastně Tamara Lackey? Převážně fotografka svateb a rodinných portrétů ze státu North Carolina, USA. A také žena s vlastní wikipedia stránkou, kde se mimo jiné dočtete, že Tamara se profesionálně věnuje fotografování, publikovala best-seller (The Art of Children's Portrait Photography) a učí fotografy na workshopech a přednáškách po celém světě. Přítomnost její práce v mnoha časopisech a ve dvou ze tří hlavních televizí v USA jí také nejsou cizí.

Z mé zkušenosti je Tamara správná, chytrá a vtipná ženská a věřím, že se při jejím workshopu 19.-21. listopadu 2010 na creativelive.com/live určitě nebudeme nudit a mnohému se naučíme. Ještě by asi bylo vhodné dodat, že celý workshop je v angličtině a předběžný start je každý den v 20:00.

Už teď se nemůžu dočkat. Budete se taky koukat? Těšíte se?